Dlaczego warto studiować w SWEiZ

Dlaczego warto studiować w SWEiZ?

1.

Dlatego, że od kilku lat ponad 70 % studentów SWEiZ w Łodzi wybiera studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie cieszy się wielkim uznaniem wśród pracowników naukowych łódzkiego Uniwersytetu. Bez wątpienia spowodowane jest to tym, że nasi studenci na prowadzonych przez nas kierunkach otrzymują efektywne wykształcenie, które ułatwia im dalszy rozwój naukowy oraz zawodowy.

2.

My wiemy, że w dzisiejszych czasach większość młodych ludzi podejmuje pracę zawodową, aby utrzymać się na studiach. Dlatego proces kształcenia zorganizowaliśmy w taki sposób, aby każdy student mógł znaleźć czas i na naukę, i na pracę. Twój plan na studiach niestacjonarnych przewiduje tylko zajęcia w piątki i w soboty. W niedzielę masz wolne od zajęć.

3.

To prawda, że studia niestacjonarne są płatne, ale jest to inwestycja która się zwraca, ponieważ dotyczy ona Ciebie. Gwarantujemy Ci, że w naszej uczelni spotkasz wykładowców, którzy indywidualnie podejdą do Ciebie i pomogą Ci w zdobyciu najlepszego wykształcenia. Ponieważ wielu z nich pracuje na renomowanych Polskich Uczelniach, dlatego poprowadzą Cię drogą dalszej twojej kariery naukowej.

4.

Swoją ofertę naukową i programy kształcenia dopasowaliśmy do wymagań pracodawców, by wszystko to, czego się nauczysz w SWEiZ, było przydatne w Twojej pracy zawodowej.