Kursy i szkolenia

 

Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi, poza studiami I stopnia oraz studiami podyplomowymi, przygotowuje na bieżąco ofertę kursów i szkoleń, dostosowując ją do potrzeb rynku i oczekiwań studentów. W trakcie szkoleń, które prowadzą eksperci-praktycy, wykorzystujemy aktywne metody nauczania, które umożliwiają słuchaczom zdobycie wysokich kompetencji w omawianym zakresie.Regulamin studiów podyplomowych, kursów dokształcających i szkoleń

Kursy języka polskiego dla cudzoziemcówKURS 8-TYGODNIOWY


160 h


2 200 zł - przy liczbie min. 15 uczestników i więcej
3 200 zł - przy liczbie min. 10 uczestników


Zapisz się

KURS WEEKENDOWY


144 h (9 weekendów)


2 000 zł - przy liczbie min. 15 uczestników i więcej
2 900 zł - przy liczbie min. 10 uczestników


Zapisz się

KURS JĘZYKA POLSKIEGO

PROFIL OGÓLNY

780 h (październik-czerwiec)


Program kursu obejmuje, obok nauki gramatyki i słownictwa, także rozwijanie sprawności językowych (słuchanie, czytanie, pisanie, komunikacja) oraz elementy języka specjalistycznego, związanego z przyszłym kierunkiem studiów. W pakiecie oferujemy także zajęcia z ogólnej wiedzy o historii i kulturze polskiej i europejskiej. Nauka trwa 5 dni w tygodniu: 6-8 godzin lekcyjnych dziennie.


1 780 € / osoba


Zapisz się

KURS JĘZYKA POLSKIEGO

PROFIL MEDYCZNY

900 h (październik-czerwiec)


Program kursu obejmuje, obok nauki gramatyki i słownictwa, także rozwijanie sprawności językowych (słuchanie, czytanie, pisanie, komunikacja) oraz elementy języka specjalistycznego, związanego z przyszłym kierunkiem studiów oraz zajęcia z fizyki, chemii i biologii. Program przygotowuje do studiowania na wybranych kierunkach medycznych. W pakiecie oferujemy także zajęcia z ogólnej wiedzy o historii i kulturze polskiej i europejskiej. Nauka trwa 5 dni w tygodniu: 6-8 godzin lekcyjnych dziennie.


1 950 € / osoba


Zapisz się

KURS JĘZYKA POLSKIEGO

PROFIL EKONOMICZNO-LINGWISTYCZNY

780 h (październik-czerwiec)


Program kursu obejmuje, obok nauki gramatyki i słownictwa, także rozwijanie sprawności językowych (słuchanie, czytanie, pisanie, komunikacja) oraz elementy języka specjalistycznego, związanego z przyszłym kierunkiem studiów oraz kurs podstawowy z języka angielskiego lub niemieckiego (do wyboru). W pakiecie oferujemy także zajęcia z ogólnej wiedzy o historii i kulturze polskiej i europejskiej. Nauka trwa 5 dni w tygodniu: 6-8 godzin lekcyjnych dziennie


1 780 € / osoba


Zapisz się

KURSY WAKACYJNE

3 TYGODNIOWE Z ZAKWATEROWANIEM

Zajęcia językowe odbywają się od poniedziałku do piątku – łącznie 100 godzin. W czasie wolnym (soboty/niedziele) oferujemy program turystyczno-kulturalny. Cena pokrywa koszt nauki, zakwaterowanie, program turystyczny i waha się od 550 do 600 Euro/osobę, w zależności od standardu zakwaterowania.


550-600 € / osoba


Zapisz się

Inne Kursy i szkoleniawOPIEKUN OSÓB STARSZYCH


116 h


Kurs opiekuna osób starszych skierowany jest do osób, które pragną podjąć zatrudnienie w charakterze opiekuna w placówkach całodobowej opieki (dom Seniora), w placówkach opieki dziennej, w firmach zapewniających usługi opiekuńcze oraz dla osób zdecydowanych podjąć pracę opiekuna osoby starszej w kraju lub za granicą.
Kurs zapewnia w pełni profesjonalne przygotowanie do tej pracy, zarówno poprzez dostarczenie wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. 


850 zł / osoba


Zapisz się

KURS 8-TYGODNIOWY


160 h


2 200 zł - przy liczbie min. 15 uczestników i więcej
3 200 zł - przy liczbie min. 10 uczestników


Zapisz się

Adres


90-139 Łódź,
ul. Narutowicza 86

Kontakt


tel. (+48) 42 642 30 50
kom. 530 600 310
e-mail: rektorat@swseiz.pl